Je možné si nechat ozdobit i jinou láhev než jsou v nabídce?

Ano samozřejmě, po domluvě dokážeme ozdobit téměř cokoliv ze skla. Máme rádi výzvy a především spokojenost našich zákazníků, snažíme se všem maximálně vyhovět a najít to pravé řešení… Pro speciální požadavek nás prosím kontatkujte skrze kontaktní formulář a my se vám obratem ozveme s nabídkou.

Na lahve používávme speciální polystyrenový obal, který zajistí dokonalou ochranu lahve proti nárazům a otřesům při přepravě. Ten vkládáme do kartonové krabice vyplněné černou dřevitou vlnou. Po zalepení krabice ji následně oblepíme stretch folií pro zpevnění konstrukce. Nemusíte se tedy rozhodně bát, že by vaše třpytivá radost nedorazila v pořádku.

Momentálně nabízíme možnost doručení na odběrové místa Zásilkovny nebo doručení na adresu kurýrní společností DPD. Zatím máme v nabídce doručení pouze po České Republice, pokud potřebujete zásilku doručit do zahraničí (např. Slovensko), ozvěte se nám srkze email info@fancybottles.cz nebo kontaktní formulář.

Pokud pořádáte firemní akci, svatbu nebo oslavu, na které máte v plánu zazářit, ozvěte se nám skrze email info@fancybottles.cz nebo kontaktní formulář a my vám při odběru více kusů vymyslíme cenovou nabídku na míru.

Nenašli jste odpověď, kterou jste hledali?

Využijte našeho kontaktního formuláře nebo nám váš dotaz napište na email a my vám rádi co nejdříve odpovíme.

Kontaktujte nás